היסטוריה גדולה הייתה אמש בהיכל מנורה מבטחים ,

עירוני נהריה מנצחת 77-64 את מכבי תל אביב  במשחק הרואי של שחקני הקבוצה , ממבט ראשון לאחר השעייתו  של יינסי גייטס מכל פעילות עשתה משהו ולמעשה ניתן להגיד שתחרר משהו  בקבוצה הסגולה . הקבוצה משחקת משחק כדורסל פשוט ויפה לעיניים לדעת כולם .

אריק אלפסי ציין במסיבת העיתונאים :"במחזור הראשון הובלנו ב-11 נקודות והפסדנו, אבל אני שמח מאוד שהפעם קיבלנו את ההחלטות הנכונות ועשינו עבודה טובה בהגנה. היינו טובים מהם היום, עצרנו אותם על 63 נקודות בבית. אנחנו בגרף עלייה, בשנתיים שלי פה עשינו הרבה דברים יפים ושברנו הרבה מנחוסים וסטיגמות, אני שמח שהצלחנו לעשות גם את הניצחון הזה בהיכל".

אלפסי הוסיף על טיירון נאש :מהרגע שיינסי גייטס הלך, הוא הוכיח את עצמו ולקח את העניינים בשתי ידיים. הוא שחקן מאוד אינטליגנטי ואני שמח שהוא עושה את הדברים שלו. ביום ראשון מחכה לנו משחק קשה מול חולון ואני מקווה לראות היכל מלא. אנחנו רוצים להמשיך לנצח ולהגיע לפלייאוף בריאים ובשיא. יהונתן שולדבראנד שחקן תחרותי שאני אוהב מאוד".

טיירון נאש המצטיין במשחק  : עשינו קליעות קשות בצד אחד ועצירות בצד השני. דרווין קיצ'ן ריכז את המשחק מצוין והלך חזק לריבאונדים. זה ניצחון גדול למועדון ולקהל שליווה אותנו, אני מאוד בשבילם. ידענו לעצור את הריצה שלהם וניצחנו עם הרבה אופי".

 

אם כך עירוני נהריה מתקרבת צעד נוסף ומשמעותי לעבר הפלייאוף .