רגע לפני הכניסה לפלייאוף וסיום העונה ישבנו לראיון עם סקוטי הופסון , אחד הזרים הטובים ביותר שנחתו במדינה שלנו

שכבר התחיל להרגיש בבית וגם לדבר עברית .

סקוטי הגעת לנהריה אחרי שגילברט בראון נפצע , גילברט היה שחקן מרכזי בקבוצה מה גרם לך להבין שזה המקום בשבילך ?

הקבוצה הייתה צריכה שחקן מרכזי שיוביל אותה קדימה ואני הייתי צריך קבוצה , בנוסף שיחקתי פה בעבר באילת ואני מכיר את הליגה ואת המנטליות אז מבחינתי זה היה די קל להחליט שנהריה זה שילוב מנצח .

שיחקת ברמות הגבוהות ביותר  יורוליג וב – NBA (קליבלנד )  , אתה עדיין צעיר אתה חושב שיש אפשרות שעוד תשוב לשם ?

אני חושב שיש לזה תשובה אחת , בהחלט .

איך אתה מרגיש כאן בנהריה ? , איך העיר ואיך החיבור שלך לאוהדים ?

אני אוהב את העיר נהריה. מזג אוויר נפלא, העיר לא גדולה מדי אז אני נהנה לראות את אותם אנשים ברחבי העיר מעת לעת. האוהדים מאוד תומכים וככל שההצלחה תהא יותר זה עושה את בסיס האוהדים שלנו לגדול יותר

אתה דמות מרכזית ודומיננטית בקבוצה, במובנים רבים אתה מוביל מה דעתך על השחקנים הישראלים והאמריקנים?

אני חושב שהקבוצה הזו נבנתה היטב. כל השחקנים סביבי משלימים את המשחק שלי ומבינים איך לעשות את העבודה שלהם באופן אישי מצוין , מה שהופך את הקבוצה  שלנו טובה יותר לעבוד ביחד. יש לנו קבוצה נהדרת של בחורים, ישראלים ואמריקאים יחדיו , שנהנים להגיע לעבודה כל יום ומקבלים אותה באהבה . דוחפים זה את זה על הרצפה כדי להיות טובים יותר, גם אכפתיות ולדאוג אחד לשני שהוא על רצפה. בתור מנהיג על הקבוצה זה עושה את העבודה שלי הרבה יותר קל כאשר יש לי חבר 'ה כאלה כי הם מחויבים  ורוצים לעבוד לטובת הצוות.

הקבוצה מגיעה לפלייאוף, מה אתם צריכים כדי להעפיל לשלב הבא?

עבדנו קשה במהלך העונה כדי להשלים את המטרה שלנו אשר היה להעפיל אל  הפלייאוף. עכשיו שאנחנו כאן, כקבוצה  אנחנו צריכים להעלות את רמת המשחק שלנו. כדי לעשות את זה כל אחד צריך לעשות קצת יותר ממה שהוא רגיל .

מה המשמעות בעיניך הצלחה ?

הצלחה לי היא כל מטרה שהגדרת כדי להשיג ואתה מהשיג את המטרה באמצעות עבודה קשה .

מה מניע אותך להיות שחקן טוב יותר?

אני אוהב את המשחק! , אני מרגיש שנתתי לו חלק ענק של החיים שלי המטרה שלי היא למקסם את הפוטנציאל שלי כדי להיות השחקן הכי טוב שאני יכול להיות. זה מה שמניע אותי! .

אתה יודע שגילברט היה כאן שנה השנייה, האם אפשר לומר שיש לך רצון להישאר שנה נוספת בנהריה?

זה קשה לומר בגלל שזה כל כך הרבה לפני העונה הבאה. מה שאני כן יודע הוא שאני באמת נהנה כאן והצלחת הקבוצה בהחלט עזרה. אני ימשיך להתמקד עכשיו  בפלייאוף , סיפרו לי שהקבוצה אף פעם לא הגיעה לגמר ושמתי לי את זה כמטרה חשוב לי לתת הכל בסדרה נגד ירושלים להוכיח לאוהדים שלנו שיש על מי לסמוך ולסיים עונה הכי חזק שאפשר , אני לא בטוח לגבי העתיד, אבל אני אהיה בטוח שאני עובד קשה אז זה בהיר!

עורך וכותב – בן אלירן