מהפרקט בעין שרה למחלקות הילדים

25/12/2019

 

 

שחקני קבוצת הכדורסל של עירוני נהריה מליגת העל,הגיעו לשמח ילדים מאושפזים במרכז הרפואי לגליל לרגל חג החנוכה.

זו השנה השמינית שמועדון הכדורסל עירוני נהריה ושחקניו מקיימים את המסורת הנפלאה של חג החנוכה את הביקור פתחה הקבוצה במפגש עם סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר צבי שלג. הקפטן טוני גפני העניק לסגן המנהל חולצה ודגלון של המועדון, כאות הוקרה על הטיפול המקצועי לו זוכים השחקנים מהצוות הרפואי לאורך כל ימות השנה בעת הצורך.
ד"ר שלג הודה לקבוצה על הביקור במחלקות הילדים, שהפך למסורת המשמחת את המטופלים, בני משפחותיהם וצוות העובדים.

כמו כן סיפר להם סגן המנהל על המרכז הרפואי, הישגיו והתנופה הגדולה בה הוא נמצא, ואמר: "אנו גאים בעשייה הספורטיבית שלכם כקבוצת הכדורסל המובילה באזור, כמו גם בתרומה שאתם נותנים למען הקהילה, המתבטאת בין השאר בביקור זה".
בהמשך הביקור הגיעו שחקני הקבוצה למרחב חינוכי אפיק, הפועל במסגרת המרכז הרפואי ומעניק שירותי חינוך לילדי המחלקה להדרכת הילד והמשפחה, וערכו עימם משחק משותף.

בנוסף ביקרה הקבוצה במחלקת ילדים, כירורגית ילדים וטיפול נמרץ ילדים, שם חילקו סופגניות, חולצות המועדון וכדורי סל לילדים המאושפזים.

מאמן עירוני נהריה, דני פרנקו: "זו שליחות עבורנו להגיע למרכז הרפואי לגליל ולשמח ילדים מאושפזים בחג החנוכה. השחקנים, הצוות הניהולי ואני לוקחים המון מהביקור המרגש, שמכניס אותנו לפרופורציה על החיים. אם הצלחנו לגרום לחיוך של אושר ולכמה דקות של הנאה עבור הילדים המטופלים, הרי שעשינו את שלנו".

מועדון הכדורסל עירוני נהריה מבקש להודות להנהלת בית החולים , ליהודה שלום אחראי תחבורה , למאפיית אריאל בכרמיאל בניהולו של יואל בן לולו על תרומתו הנדיבה לאורך השנים .

 

קרדיט תמונות : רוני אלברט , מחלקת התקשורת מדיה ודיגיטל עירוני נהריה 
זיו-צילום עריכה . 
Credit Music :https://taketones.com/

 

צפו: 11 אסיסטים ללא איבוד לווטרס

צפו: 11 אסיסטים ללא איבוד לווטרס

ניצחון בכורה לעירוני נהריה על באר שבע

ניצחון בכורה לעירוני נהריה על באר שבע

הערב: נהריה מחפשת ניצחון בכורה על ב"ש

הערב: נהריה מחפשת ניצחון בכורה על ב"ש