מהנוער לנבחרת

27/12/2019

בר מיכאלוב שחקן מחלקת הנוער קיבל את הזימון היוקרתי לבחרת הקדטים לטורניר הכנה של חג המולד ברומניה שבו הנבחרת קטפה את המקום הראשון עם ניצחונות על רומניה המארחת,בולגריה ומקדוניה.תפסנו את בר רגע לאחר החזרה לספר לנו על החוויה . 

 

אז בר ספר לנו איך קיבלת את הזימון לנבחרת ?
"קיבלתי זימון דרך האגודה להגיע לאימונים  דור דיין המנהל המקצועי ומעוז מלכה המאמן שלי הודיעו לי באופן אישי ".
הגעת לאימונים ומה הרגשת, מה היה שונה ?
"שהגעתי לאימונים הרגשתי שאני צריך להיות טוב ולהוכיח את עצמי,ומה שהיה שונה זה הדרישות של המאמנים על רמת הביצוע הגבוהה , ושהם שואפים שנגיע אליה ובעיקר דגש על החלק ההגנתי במשחק" . 

סגרו את הסגל ואתה בפנים , שוחחת עם המאמן שלך ( מעוז מלכה ) , נתן לך טיפים ועצות ? 
"מעוז נתן לי טיפים ועצות , שוחחנו על המעמד שבו אני נמצא ומה אני רוצה להשיג מזה . הוא בעיקר אמר לי להיות כמו שאני כי זה מה שהביא אותי לשם" .
משחק ראשון נגד בולגריה,המאמן קורא בשם שלך מהספסל איך ההרגשה ?
"משחק ראשון נגד בולגריה המאמן קרא בשם שלי.. בהתחלה התרגשתי ותוך כדי המשחק ירדה רמת הלחץ וההתרגשות , נכנסתי ופחות מ 15 שניות קיבלתי מסירה טובה , הייתי לבד על קשת השלוש אבל הזריקה לא נכנסה . אני חושב שזה נתן לי יותר ביטחון להמשך כמה התקפות לאחר מכן הכדור כבר נכנס וגם עשיתי כמה פעולות הגנה טובות" . 
מה אתה חושב על הנבחרת , על השחקנים ? 
"אני חושב שהנבחרת היא ברמה גבוהה שיכולה להגיע רחוק , החיבור לשאר השחקנים היה מידי הם קיבלו אותי כאילו שיחקנו המון זמן יחד ".
ספר לנו מה קורה כרגע , זה הסגל שירוץ לאליפות אירופה ? 
"הסגל הוא לא הסגל הסופי תמיד דברים משתנים ויש עוד המון זמן ,  אבל במשך השנה יהיו אימונים ואת ההחלטות המאמן והצוות יעשו" .
הרבה חברים שלך פרגנו לך וגם המשפחה על המעמד וצפו בשידורים,איך הייתה ההרגשה ומה אמרו לך ?
"חברים שלי מאוד פירגנו ותמכו בי ואחרי כל משחק דיברו איתי על המשחק ועל החוויות שאני עובר שם , גם המשפחה היו איתי בכל רגע פנוי על הקו בכל זאת הורים דואגים .אבל הם תמיד חיזקו ועודדו אותי , זה ממש נתן לי כוח וביטחון".
לשחקנים הצעירים במחלקה ששואפים להגיע לנבחרות ,איזה טיפים תוכל לתת להם מהחוויה שלך ?
"לעבוד קשה , נכון ובעקביות ועם רצון לשאוף להיות הכי טובים בכל תחום , תמיד לקחת עוד אתגרים בדרך ואם זה בכדורסל אז עוד יותר טוב . להקשיב למאמן כי בסופו של דבר הוא גם רוצה שאתה תצליח . לבנות מסביבך מערכת תמיכה שמיד תחזיר אותך לפרופורציות , והכי חשוב להאמין בעצמך ". 
 
 
דור דיין המנהל המקצועי של מחלקת הנוער : 
"ראשית אני רוצה לברך את בר על הישג נפלא בזכות עבודה קשה והתמדה , את נבחרת הקדטים על זכייתה בטורניר חג המולד ברומניה .
אני אישית מאוד שמח על הזימון הזה , ואני חושב שהוא ראוי מאוד, בר הוא שחקן וילד נפלא וזאת רואים על הפרקט מדי שבוע , ישנם עוד שחקנים במחלקה שעושים את דרכם לנבחרות בדלת הראשית. חרטנו על דגלנו במחלקה את נושא המצויינות והצטיינות ואנו עושים זאת בעזרת צוות מאמנים מהשורה הראשונה עם המון תשומת לב ואיכפתיות לצד מקצועיות בתחום . 
 
 
 
צפו: 11 אסיסטים ללא איבוד לווטרס

צפו: 11 אסיסטים ללא איבוד לווטרס

ניצחון בכורה לעירוני נהריה על באר שבע

ניצחון בכורה לעירוני נהריה על באר שבע

הערב: נהריה מחפשת ניצחון בכורה על ב"ש

הערב: נהריה מחפשת ניצחון בכורה על ב"ש