"גשם החזקות" תאמץ את עירוני נהריה

14/03/2021

חברת ההחזקות חתמה על הסכם אימוץ בשווי 4 מיליון שקלים עם הסגולים מעין שרה, שיקראו מהיום עירוני "גשם" נהריה (צילום: מיקי אלקובי)

ספונסרית חדשה לעירוני נהריה: חברת "גשם החזקות". מהיום תיקרא הקבוצה עירוני "גשם" נהריה. מוקדם יותר הפכה חברת ההחזקות גם לספונסרית של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה. החברה הודיעה כי חתמה על הסכם חסות בשווי ארבעה מיליון שקלים. כחלק מההסכם, יתנוסס לוגו החברה בקידמת החולצות של הקבוצה הבוגרת.

בהודעה לתקשורת מטעם החברה נמסר: "בהמשך ישיר לתוכנית השנתית לשנת 2021, חברת 'גשם החזקות' ממשיכה לקחת חלק פעיל בפיתוח הקהילה בערים בהן היא בונה. החברה מגשימה את החזון הלכה למעשה, ומחודש ינואר ביצעה מספר עסקאות מסקרנות, ביניהן חתימה על הסכם חסות עם בית"ר נורדיה, רכישת 20% מחברת הקנאביס 'דרך לחיים קנאביס' ששוויה נעמד על סך 75 מיליון שקלים. כל זאת לאחר שבשנת 2020, חתמה 'גשם החזקות' על הסכם חסות לארבע שנים עם קבוצת בית"ר ירושלים, בסך 9 מיליון שקלים.

"על מנת לקיים את החזון הקהילתי של החברה, הקימו ב'גשם החזקות' את זרוע 'מגשימים', שכל מהותה מעורבות ותרומה לקהילה בערים בהן בונה החברה ובכלל. כחלק מפעילות 'מגשימים', היא נותנת נותנים חסות לעמותת רוק לחיים, המגייסת תרומות מח עצם, זאת לאחר שגייסו בחברה תרומות עבור בתו של רוכש בפרויקט של החברה אשר חלתה במחלת סרטן נדירה".

סמנכ"לית השיווק של החברה, בתי אלדד: "חברת 'גשם החזקות' רואה חשיבות עליונה במעורבות בקהילה בה היא בונה, בשלל תחומים. עבורנו, תמיכה ופיתוח הספורט, משמעותם תמיכה ופיתוח התושבים, כל זאת לצד הקמת שכונות שלמות בעיר נהריה  the valley ו-Hanasi towers".

הערב: נהריה חייבת ניצחון כדי לא לרדת

הערב: נהריה חייבת ניצחון כדי לא לרדת

ניצחון בשיניים לסגנית האלופה בעין שרה

ניצחון בשיניים לסגנית האלופה בעין שרה

במוצ"ש: נועלת הטבלה נגד סגנית האלופה

במוצ"ש: נועלת הטבלה נגד סגנית האלופה